Çalışma saatleri: 09.00-18.00

ÖDEME YÖNTEMLERİHAVALE YOLU İLE ÖDEME

Başvuru yapılan mesleğin sınav bedeli aşağıdaki şirket hesabına yatırılır. Doldurduğunuz başvuru formu bastırıp imzaladıktan sonra tarayarak veya uygun şekilde tüm sayfaların fotoğrafı çekilerek, kimliğinizin yalnızca ön yüzünün kopyası veya fotoğrafı ile ödeme dekontu elektronik olarak emlak@scbelgelendirme.com.tr adresine gönderilir.

Sorumlu Emlak Danışmanı : 900 TL (KDV Dahil)
Emlak Danışmanı : 800 TL (KDV Dahil)
Motorlu Kara Taşıtları Alım/Satım Sorumlusu : 600 TL (KDV Dahil)
Motorlu Kara Taşıtları Alım/Satım Danışmanı : 500 TL (KDV Dahil)
Taksi Şoförü : 700 TL (KDV Dahil)
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi : 819 TL (KDV Dahil)
Çağrı Merkezi Takım Lideri : 843 TL (KDV Dahil)
ücreti isim bilginiz ve "Emlak danışmanı MYK belgesi" açıklamanızla aşağıdaki şirket hesabımıza yatırınız.
SC PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIK.
TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (TEB)
ŞUBE KODU: 138 HESAP NO: 65023197
IBAN NO: TR59 0003 2000 0000 0065 0231 97

ONLİNE KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Web sitesinin başvuru bölümüne girilir ve belge başvurusu yapılacak meslek seçilir. Sınav bedeli kredi kartı ile ödenir. (Not: Bonus kredi kartına peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır.)

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ofisimizi arayarak kredi kartı ile ödeme yapmak için bilgi alabilirsiniz. Bonus özellikli kartlara vade farksız 3 taksit Kuveyttürk Sağlam kart’a vade farksız 5 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Not: Sağlam kart Kuveyttürk herhangi bir şubesinden 15 dakikaya çıkarılmaktadır. Herhangi bir kart ücreti, yıllık aidat vb. maliyeti bulunmamaktadır.

ÖNEMLİ UYARI: Sınav bedeli haricinde belge almaya hak kazananlar MYK Belgesi ve kimlik kartını almak için 150 TL belge bedelini şirket hesabına Mesleki Yeterlilik Kurumu’na yatırılmak üzere şirket hesabına göndermelidir.

BİREYSEL BAŞVURU

Bu yöntemde işçiler kendisi veya işçi adına firmalar maaş avansı çıkmak suretiyle başvuruda bulunur.
İşçi kendi başvuruyor ise elden merkeze gelerek veya SC Belgelendirme hesaplarına sınav bedeli kadar ödemeyi yapar. İşçi sınavı geçtiği takdirde işsizlik fonundan adayın hesabına yatırdığı kadar ücret iade edilir.

Firma işçileri adına ödeme yapmak istediği zaman işçiye maaş avansı çıkarak SC Belgelendirmeye işçi sayısı kadar ödeme yapar. Sınavları başarılı bir şekilde tamamlayan işçilerin hesabına ücret iadesi yapılır. Firma ücret iadesi ile maaş avansını kapatır.

TEK NOKTA SINAV BAŞVURUSU VE BELGELENDİRME SÜRECİ

Tek nokta başvurusu, adayın sınav ücretinin işvereni veya ilişkili olduğu kuruluşlarca (ana firma, çalışma ilişkisi olan üçüncü kuruluşlar) tarafından karşılandığı başvurudur. Tek Nokta Başvurusu en az 10 kişi için yapılabilir ve iki yöntemle gerçekleştirilebilir.

1 – Nakit Ödeme Yöntemi ile Tek Nokta Başvurusu:
- Bu yöntemde, işveren başvuru yapılacak tüm işçiler için tek seferde sınav ücretini nakit olarak SC Belgelendirmeye yatırır.
- Bu yöntemde firma tek nokta başvuru formu imzalar.
- SC Belgelendirme program dahilinde sınavları gerçekleştirir.
- Sınavlarda başarılı olan adayların ücret iadesi, SC Belgelendirme tarafından işverene yapılır.


2 - Teminat Mektubu Yöntemi ile Tek Nokta Başvurusu:
• Bu yöntemde işveren, işçi adına sınav ücretini teminat mektubu ile karşılayabilir.
• İşveren sınava girecek tüm işçiler için, toplam sınav ücret tutarı kadar teminatı, SC Belgelendirme’ye teslim eder. ( 4734 Sayılı Kanunun 34 üncü maddesinde belirtilen değerleri teminat olarak gösterilebilir. Banka Teminat Mektubu vb.)
• Belgelendirme program dahilinde sınavları gerçekleştirir.
• SC Belgelendirme işverene teminat mektubunu iade eder.