Çalışma saatleri: 09.00-18.00

Sınav Başvurusu

BELGELENDİRME SEÇİMİ

ÖDENECEK TUTAR:

00 TL

BAŞVURU FORMU

Başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Başvurunuz girilen bilgiler doğrultusunda değerlendirilip onaylandıktan sonra aktif olacağından dolayı lütfen girilen bilgilerin doğruluğundan emin olunuz

* Tüm alanların doldurulması zorunludur. Boş bırakılması durumunda kayıt işlemi tamamlanamayacaktır.Sanal Pos Hizmet Sözleşmesini okudum, onaylıyorum

SANALPOS HİZMET SÖZLEŞMESİ
MADDE1 :  TARAFLAR  :

1.1.İşbu sözleşme İnönü mh. Kayışdağı cd. 200-6 Ataşehir/İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren SC Proje Yönetim Danışmanlık Tur. ve Tic. Ltd. Şti (“SC Belgelendirme” olarak anılacaktır.) adresinde ile “ https://www.scbelgelendirme.com.tr/basvuru/sinav_basvurusu.html” adresinde işlem gerçekleştiren bütün bireyler (bundan sonra “müşteri” olarak anılacaktır.) arasında imzalanmıştır.

MADDE2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU: 

2.1. SC Belgelendirme ve müşteri’nin hak ve yükümlülükleri Sanal POS Kullanım Sözleşmesi ile düzenlenmiştir.

2.2. Sanal POS hizmetini kullanarak kredi kartınız ile online ücret yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

MADDE3 – TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Müşteri, kendisi tarafından doldurulacak kayıt formunun ve vereceği her türlü bilginin doğru olduğunu, bu bilgilerin hatalı veya noksan olmasından dolayı doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan dolayı tek başına sorumlu olacağını ve söz konusu durumlarda “Sanal POS Kullanım Sözleşmesinin” SC Belgelendirme tarafından tek taraflı olarak derhal sona erdirileceğini, SC Belgelendirme’nin bu yüzden uğrayabileceği olumlu /olumsuz tüm zararları karşılayacağını kabul ve beyan eder.

3.2. Müşteri’nin bu formu doldurup ücreti yatırması sınav başvurusunun tamamlandığı anlamına gelmez. Sınav başvurusunun tamamlanabilmesi için müşterinin ayrıca www.scbelgelendirme.com.tr adtesinden indireceği Aday Başvuru Formu’nu doldurması ve kimlik fotokopisi ile birlikte emlak@scbelgelendirme.com.tr adresine göndermesi veya İnönü mh. Kayışdağı cd. 200-6 Ataşehir/İSTANBUL adresine göndermesi gerekmektedir.

3.3. SC Belgelendirme başvuru tamamlandıktan 60 gün içinde müşteriyi başvurduğu sınava davet etmek zorundadır.

3.4. SC Belgelendirme, bu sözleşmede yazılı bulunan tüm şartları (maddeleri) önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. 

MADDE 4. GİZLİLİK VE GÜVENLİK:

4.1. Bu sitede bulunan bilgilerin kopyalanması, benzerinin yapılması, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.

4.2. www.scbelgelendirme.com.tr teknik altyapısı en son teknolojiyi kullanan dünyanın en iyi servis sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Sitemiz Sanal Pos Ortak Ödeme Sayfası kullanmakta ve kart bilgileriniz direkt olarak bankanın web sitesine girilmektedir. Girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz hiç bir çalışanımız tarafından görülememekte ve Sanal Pos sayesinde ilgili Banka tarafında işlemleriniz gerçekleşmektedir. 3d Secure uygulaması ile cep telefonunuza gelen onay kodu ile alışverişiniz tamamlanmaktadır. Günümüzde geçerli sistemler içinde en güvenli uygulama olarak görülmektedir. Sitemize girmiş olduğunuz hiçbir bilgi 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

4.3. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

4.4. 3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız

MADDE 5. İPTAL-İADE KOŞULLARI

5.1. Mesleki Yeterlilik Belgesi sınav başvurunuz ödeme yaptığınız gün itibariyle başlamış kabul edilecektir. SC Belgelendirme başvuru yaptığınız tarihten itibaren 60 gün içinde tarafınıza sınav açmakla yükümlüdür. 60 gün içinde tarafınıza sınav açılmaması halinde iade talep etme hakkınız bulunmaktadır. İade talebinizi süre dolduktan sonra TC Kimlik no ve İsim-soyisim bilgilerinizi bilgi@scbelgelendirme.com.tr adresine göndererek yapabilirsiniz. İade talebini takip eden 15 gün içinde yatırmış olduğunuz sınav ücretiniz kartınıza iade edilecektir.

5.2. Bu site, İstanbul’da oluşturulmuş olup yine İstanbul’da yönetilmektedir. İhtilaf durumunda İstanbul Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri münhasıran yetkili kılınmıştır.

Kredi Kartı ile Hizmet Alımı Yaparken Ödemem ve Bilgilerim Güvende mi?

www.scbelgelendirme.com.tr teknik altyapısı en son teknolojiyi kullanan dünyanın en iyi servis sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Sitemiz Sanal Pos Ortak Ödeme Sayfası kullanmakta ve kart bilgileriniz direkt olarak bankanın web sitesine girilmektedir. Girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz hiç bir çalışanımız tarafından görülememekte ve Sanal Pos sayesinde ilgili Banka tarafında işlemleriniz gerçekleşmektedir. 3d Secure uygulaması ile cep telefonunuza gelen onay kodu ile alışverişiniz tamamlanmaktadır. Günümüzde geçerli sistemler içinde en güvenli uygulama olarak görülmektedir. Sitemize girmiş olduğunuz hiçbir bilgi 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

İade şartları nelerdir?

Mesleki Yeterlilik Belge başvurunuz ödeme yaptığınız gün itibariyle başlamış kabul edilecektir. SC Belgelendirme başvuru yaptığınız tarihten itibaren 60 gün içinde tarafınıza sınav açmakla yükümlüdür. 60 gün içinde tarafınıza sınav açılmaması halinde iade talep etme hakkınız bulunmaktadır. İade talebinizi süre dolduktan sonra TC Kimlik no ve İsim-soyisim bilgilerinizi bilgi@scbelgelendirme.com.tr adresine göndererek yapabilirsiniz. İade talebini takip eden 15 gün içinde yatırmış olduğunuz sınav ücretiniz kartınıza iade edilecektir.
Hazırlanıyor..