Oto Galeri Yetki Belgesi Nasıl Alınır

Oto Galeri Yetki Belgesi Nasıl Alınır

Oto Galeri Yetki Belgesi Nasıl Alınır


Oto galeri yetki belgesi
, MYK tarafından yetkilendirilen ve TÜRKAK kurumu tarafından uzmanlık alanı onaylanan belgelendirme kuruluşları tarafından verilir.


Oto galeri yetki belgesi
, MYK tarafından yetkilendirilen ve TÜRKAK kurumu tarafından uzmanlık alanı onaylanan belgelendirme kuruluşları tarafından mesleki yeterlilik belgesi alındıktan sonra bağlı bulunan il ticaret müdürlüğünden verilir.


Satış Yetki Belgesi Nereden Alınır?


Galeri işletmek isteyenler, bu konuda yetkili olduklarına dair belge almalıdır. Araç satış yetki belgesi başvuru işlemleri ise belgelendirme kuruluşları tarafından gerçekleştirilir.


Oto Galeri işletmek isteyenler, bu konuda yetkili olduklarına dair belge almalıdır. Araç satış yetki belgesi başvuru işlemleri bağlı bulunulan İl Ticaret
Müdürlüklerinde yapılmaktadır.


Başvuru Şartları Nelerdir?


Yetki belgesi alabilmek için belgelendirme kuruluşlarına başvuruda bulunmak gerekir. İkinci el araç satış yetki belgesi nereden alınır sorusunun cevabı budur. Belge alabilmek için belgelendirme kuruluşlarına online başvuruda bulunulabilir.


Ayrıca başvurular bizzat ya da kargo ile de yapılabilir. Başvuruda istenen evrakların tamamlanması yeterli olacaktır. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra, belgelendirme kuruluşu yetkilileri, adaylara telefonla ulaşarak, sınav yeri ve tarihi hakkında bilgilendirme yaparlar.


Yetki belgesi alabilmek için il tücaret müdürlüğüne başvuruda bulunmak gerekir. İkinci el araç satış yetki belgesi nereden alınır sorusunun cevabı budur.


2.el araç satış yetki belgesi nasıl alınır
sorusunun cevaplarından bir tanesi de yukarıda anlatıldığı gibidir.

sc belgelendirme
Yorum yok

Yorum Yap

Yorum
İsim
Eposta
Website