Antalya Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır

Antalya Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır

Antalya Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır


Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğinde 2020 yılı içerisinde yapılan son değişiklikler ile artık Emlakçılık yapmak isteyen herkesin Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi alması gerekmektedir.


Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş olan kuruluşlara başvurmanız gerekmektedir. Başvuracağınız bu yetkilendirilmiş kuruluşları ise MYK internet sitesinde yer alan arama modülü sayesinde bulabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz.


Emlak üzerine Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için başvurmadan önce sizden istenilen şartlara ve belgelere sahip olmanız gerekmektedir. Bu şartların hepsini tamamladıktan sonra yetkili bir kuruluş üzerinden belge alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Başvuru için gönderdiğiniz bilgiler ve belgeler incelendikten sonra başvurunuz onay sürecini tamamlayacaktır. Sınav ve değerlendirme işlemlerini ise yine başvuru yaptığınız bu yetkili kuruluşlar tarafından yapılacaktır. Yapılan bu sınavda da başarılı olmanız durumunda Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız.


Dört aşamadan oluşan bu süreci SC Belgelendirme kuruluşumuz ile kolay ve hızlı bir şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.


Antalya Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır?


Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi
almak için yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikli olarak bu işi yapmaya özel olarak yetkilendirilmiş olan kuruluşlara başvurmanız gerekmektedir.


SC Belgelendirme kuruluşu olarak sizlerin hızlı ve kolay bir şekilde Antalya’da Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesi alabilmesi için MYK tarafından yetkilendirilmiş olarak hizmet vermekteyiz.


İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız online başvuru ile bu belgeyi almak için ilk adımı atmış olacaksınız. Başvuru ve ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra sınav ve değerlendirme işlemleri için sizlerle iletişime geçmekteyiz ve detaylı olarak bilgi vermekteyiz.


Yapılan bu sınav ve değerlendirme sonucunda başarılı olmanız durumunda da Emlak Mesleki Yeterlilik Belgenizi özel olarak hazırlayıp adresinize göndermekteyiz.


Sizler de Emlak Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak istiyor ve detayları merak ediyorsanız müşteri hizmetlerinden ve WhatsApp destek hattımız üzerinden bizimle hızlıca iletişime geçebilir ve bütün merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

sc belgelendirme
1 Yorum

Yorum Yap

Yorum
İsim
Eposta
Website