Belge Alma Süreci

Süreç Nasıl İşliyor ?

1 Online Başvuru

Sitemizde bulunan Online Kayıt Formunu eksiksiz oldurunuz. Formu doldurduğunuzda belirtmiş olduğunuz mail adresinize onay maili gelecektir. Bu mailde size özel oluşturulmuş Başvuru Numarası ile ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Oluşturduğunuz form sistemimize kayıt olacaktır. Online Kayıt Formu

2 Ödeme

Form doldurulduktan sonra; iki ödeme yönteminden birini seçmelisiniz.
1- Kredi Kartı ile Ödeme : Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçti iseniz Form sizi güvenliği bankamız tarafından sağlanan güvenli ödeme noktasına iletir. Burada ödeme miktarınız çıkacaktır, kredi kartı bilgilerinizi doldurup ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sc Belgelendirme kredi kartı bilgilerinizi saklamaz, bunun için kredi kartı ile güvenli olarak ödemeleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme aşamasını başarı ile geçti iseniz, sistemimize ödemenin yapıldığı bilgisi düşer ve süreç başlatılmış olur.
2- Havale veya Eft ile Ödeme : Bu ödeme yöntemini seçtiniz ise form size banka bilgilerimizin olduğu bir sayfaya yönlendirir. Havele yada EFT işleminde açıklama kısmına TC KİMLİK NUMARANIZI girmenizi rica ederiz.

3 Belge Gönderimi

Başvuru tamamlandıktan sonra son olarak Nüfus Cüzdanınızın ön yüzünü; İsterseniz telefon ile fotoğraf çekip Whatsapp’ dan İsterseniz belge@scbelgelendirme.com.tr ye tarama yada fotoğraf olarak mail atabilirsiniz.

4 Sınav

Bir üst aşamaları tamamlayan kişilere operatörlerimiz tarafından sınav takvimi bildirilir ve sınav saatinden en az 30 dk önce sınav yerinde hazır bulunmanız istenir.

5 Mesleki Yeterlilik Belgesi

Sınavda başarılı olan katılımcıların belgeleri vermiş oldukları adrese gönderilir. Sınav sonuçlarını öğrenmek için whatsapp Destek hattımızdan da faydalanabilirsiniz.

Get Widget